Tek Kişi, 30 Dakikada, 25 Kalıp üzerine Emülsiyon Çekme, Filmsiz Desen Aktarma/Pozlama ve Yıkama İşlemleri

M&R teknolojisi kullanılarak kurulmuş olan kalıphanelerde 25 kalıbın emülsiyon çekme, bilgisayardan filmsiz desen aktarma, pozlama ve yıkama/açma işlemleri tek kişi tarafından yarım saatte bitirilmektedir.

*M&R, Amerika üretimi olan UNI-KOTE otomatik emülsiyon çekme makinası ile emülsiyon çekme işlemini her defasında aynı standartta gerçekleştirebilirsiniz.
Birbirinden bağımsız çalışan ön ve arka emülsiyon çekme ünitesi ile sadece ön yüz-arka yüz veya çift taraflı olacak şekilde emülsiyon türü veya kalınlığı farketmeksizin kullanabilirsiniz.
Çift taraflı otomatik emülsiyon çekme ünitesi sayesinde kalıbınızdaki her alana eşit basınç uygulayarak her seferinde standardı yüksek kalıplar hazırlayabilirsiniz. Emülsiyon işlemi desenlerinizin kalitesini direkt olarak etkilediğinden UNI-KOTE ile hazırlanan kalıplar baskı kalitenizi kesinlikle arttıracaktır.

*M&R, Amerika üretimi olan I-IMAGE Serisi sayesinde dünyada ilk defa “Hepsi Bir Arada Konsepti” ile bilgisayardan kalıba desen aktarma ve pozlama işlemleri tek makinada yapılabilmektedir. Pozlama işlemi klasik pozlama sürecinden çok daha hızlı bir şekilde (10-25 saniye) emülsiyon türü veya kalınlığı farketmeksizin yeni teknoloji UV LED kaynağı (ömür boyu garantili) kullanarak gerçekleştirmektedir. Öte yandan I-IMAGE STE ile grafik yazılımlarında hazırladığınız desenleri bilgisayardan kalıba hızlı bir şekilde aktararak tramlı desenleriniz dahil çok net ve opak sonuçlar elde edeceksiniz. Dolayısı ile pahalı film pozitiflerini ortadan kaldırarak alan ve zaman israfını özelliklede işçiliği ve oluşabilecek hataları azaltmaktadır.

*M&R, Amerika üretimi olan ECO-RINSE pozlama sonrası ihtiyaç olan yıkama işlemini otomatik olarak her seferinde tüm kalıba eşit basınç uygulayarak basit ve su giderini azaltacak şekilde gerçekleştirir. Kalıplarınız 1 dakika içinde yıkanarak ve makina desen ayarı yapmaya hazır olur. 300L su tankı kapasitesi ve su sirkülasyonu methodu ile su giderini yüksek ölçüde azaltır.

İZ MÜMESSİLLİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ
www.ink.com.tr